Er is een grote backend change geweest en er zijn wat ongebruikte functies uitgeschakeld op DumpStats. Mis je iets of klopt er iets niet? Meld het via de comments!

1,059,402 Kudos 341 Topreaguursels
Reaguursels 24779
Kudos/reaguursel 42.8
1,049,330 Kudos 511 Topreaguursels
Reaguursels 14349
Kudos/reaguursel 73.1
846,249 Kudos 501 Topreaguursels
Reaguursels 8673
Kudos/reaguursel 97.6
# Reaguurder Kudos Top Reaguursels Kudos/reaguursel
4Baba Ali760,6104067.369103.2
5altijd-guus710,66026927.54425.8
6Aldus de Zegsman604,9464232.471244.8
7onbekende-man598,3642508.82867.8
8RodeoRider582,0413956.05296.2
9Zeeuw1867581,9132479.48761.3
10Vrielkip570,1822208.01171.2
11tsjajaja563,23015413.36142.2
12OpperBallenbijter506,01023111.97142.3
13Dwingend_Gordijn453,67422110.27844.1
14bigE451,1701842.702167
15FuckingAwesome442,9442546.12672.3
16Luchtbakker435,00221810.00043.5
17Bertie Wooster431,8331934.58694.2
18zteven423,7541633.515120.6
19Dumpmijmaarlek408,0902086.45063.3
20Dikke Fappert401,7682431.669240.7
21wifikabelverhuur383,4061329.92138.6
22MisterMe374,83520411.42332.8
23wespnaam362,2851473.84294.3
24RenHoek362,124949.01040.2
25lievhebbert350,7991208.54241.1
26Slutty Nurse349,4402183.295106.1
27MyLittleBony335,1981643.85287
28Sok_Vol_Blaffer88334,9001294.31877.6
29Cinemaniak323,6471606.21952
30Public311,4581695.41457.5
31checksor308,5111284.76764.7
32Deesiebel302,4881343.05898.9
33michelloo301,2171454.34869.3
34Magna Carta297,300789.25832.1
35Valreep297,0051524.44066.9
36Dweeziltje295,7861127.64538.7
37End El Darm294,0656914.71320
38Petskast291,67610611.21726
39vreemdluchtje289,9121803.04095.4
40betonschaar287,848917.67837.5
41Dopey101286,3301033.24788.2
42Ral9010273,1631375.38050.8
43CapoDiTuttiCapi272,2391782.653102.6
44Hoyohoyo267,4461921.682159
45Keizer-Sneesar263,296873.31979.3
46S.permaban.K260,2921167.22936
47sjemalle254,267643.71468.5
48Ledtherebelight250,336678.77928.5
49Weef249,010843.59269.3
50Draaideurcrimineel247,746863.87464
51MrLahey242,0281472.72488.9
52Kersopdetaart241,5171462.72088.8
53laatmaarzitten132237,4341143.94960.1
54Boerenlol235,3951274.39553.6
55Maarten30615228,785975.79939.5
56Swingend-Gordijn227,101708.50826.7
57Peermuil225,1371193.07673.2
58Recht_voor_zijn_raap224,942734.21453.4
59MojoNL224,743764.17153.9
60verweerpeer220,3661312.33394.5
61Pipo der Clown216,6401662.41389.8
62Levinio.1216,081825.66638.1
63poahh6320215,7461183.41863.1
64Justevo212,973564.38948.5
65Quest212,7027112.24717.4
66Spuitpoepje211,81287827256.1
67StuimigWeertje1210,780594.41747.7
68Dee Miller209,3674721.01310
69Voassenoar208,396954.08451
70BolimeKurac206,269523.63856.7
71De_Tempelier202,856574.15948.8
72HisDudeness200,0681861.722116.2
73ZuugnTisGenProatpoal198,9851304.29546.3
74Nieuwsanaalist197,8121322.32185.2
75RonJeremysstuntman197,305379.11721.6
76beatsofrain196,667127938209.7
77Xezorra194,892911.294150.6
78ruilverkaveling193,614994.52842.8
79geitenkop192,5461062.33282.6
80TheCone188,673712.25583.7
81Naardorstkomtnadorst187,500951.90798.3
82jan1000000186,7634413.29514
83MethodMan185,415603.97746.6
84rekennietmachine182,649762.66368.6
85FireFox1182,583443.76248.5
86Plakkband182,0921052.80165
87BigBoots182,054673.79248
88SwankyBubbles182,009663.33354.6
89Bo Terham180,93980949190.7
90Triscepsis179,235614.58539.1
91suqmadic179,095662.17082.5
92ikzalhandhaven178,004414.04244
93droeveling177,861685.22934
94Kilimanjaro176,769548.15521.7
95GS410175,462932.25777.7
96Roellie174,648485.09434.3
97Toetsenbordcomplex174,570753.95644.1
98JohnVr6174,053703.81845.6
99jenskemie173,324721.045165.9
100leo de pejo169,965435.53930.7
101Kobe24169,235502.87458.9
102nee.oke168,409902.37670.9
103DePlaagGeest168,2811241.356124.1
104LaHaine168,0871103.51047.9
105twisternederland167,393692.96756.4
106Maniakje167,370763.02955.3
107bladblazer123165,583552.66562.1
108Koning één oog165,142555.24531.5
109Kameroudste164,041438.00520.5
110Maistah163,363751.594102.5
111Rustaagh115163,355198.08220.2
112J. Caesar163,253812.68260.9
113Opco Engering.163,168522.30370.9
114Sjoerd_beroerd161,561872.39467.5
115Mano73158,582110911174.1
116Elf In Een Dozijn157,285681.96879.9
117Rode Panda155,275406.03725.7
118ponkie154,683771.338115.6
119RaapGaar154,153673.06450.3
120ikvindhelemaalmooi151,921522.94251.6
121Heldpesk151,7002410.70214.2
122Appeltaart is lekker151,502447.84019.3
123jezusleeftquidbeeft150,121485.48227.4
124Ziekmakert147,277611.48299.4
125Djonnie700145,855112711205.1
126Repostbode145,056712.04670.9
127NiCeY144,1643216.7688.6
128Mosie143,556521.95673.4
129Honey Stih141,281651.58389.2
130Sneeuwvlok141,253571.175120.2
131New140,987363.29042.9
132Flapuidt139,948467.84017.9
133AutoGeak137,66979734187.6
134moha136,384465.33325.6
135Bluebook136,076657.54518
136CeQu135,937981.085125.3
137zoutzuurkanon133,990721.132118.4
138Interpoolbal133,949565.42424.7
139Berend Geil131,476394.14231.7
140DieterDieDietser130,838721.41392.6
141DutchNinja130,730571.66878.4
142robinjoo130,464522.59350.3
143Roodborstpauw-II129,70768682190.2
144monkey_boy129,443532.26257.2
145Fluppertje129,395722.76746.8
146wism129,054582.57550.1
147JoopDeSchaapHeffer128,218801.035123.9
148RandyBiel127,601393.02642.2
149Zeeslot127,460512.29955.4
150lulhaas126,764562.10060.4
151sander3488126,212403.69134.2
152Kameleon4126,005433.63234.7
153Klepzeiker51125,762643.13240.2
154TantalusZwelling125,533502.15758.2
155Kaas de Vies124,982783.81632.8
156Giovanni Henriksen124,38361882141
157TonyDpony124,213564.58827.1
158shamehair123,836471.62676.2
159Mister Sandman122,009432.07758.7
160MechaTrician121,546621.171103.8
161Sbas121,287436.07020
162Kees de Kraker121,263571.35389.6
163Snizzle120,92256998121.2
164Willianus Wortelus120,6528213.9078.7
165Oberon14120,425125.18523.2
166prikspeld120,051335.11923.5
167Hangtietsmurfin119,663483.79331.5
168bob de boarder118,921463.73531.8
169DrumPiet118,795463.42834.7
170Peter_la_Selie118,439294.73025
171ikstephan118,162304.72525
172Woelige Wimpie117,059352.78542
173Vage_eddie115,786304.07428.4
174datzouzomaarkunnen115,446125.41721.3
175Een Spanjaard115,430331.78664.6
176ZemmelZemmel114,733402.29250.1
177beterkomjeniet114,648422.88939.7
178blacksquirrel113,428421.36283.3
179Karamelappel113,388433.88229.2
180Ruitn113,164601.73465.3
181erikz.nl112,955303.43532.9
182Bunty170111,585641.12199.5
183Kalsarikannithverdag111,141424.47324.8
1841,2,tja,tja,tja110,683483.33233.2
185GifKikkert110,020471.88758.3
186TheEconomist109,849571.032106.4
187Skyronster109,502402.47544.2
188Henkyouverymuch109,368523.54030.9
189magneetstrip109,108511.45375.1
1902Little2Late108,438492.03653.3
191Bubbelkaas108,315592.72039.8
192Halal gehaktbal108,272279.78511.1
193Jiet Panssen107,989391.23887.2
194fender06107,857571.51671.1
195ScherpeHaan107,398701.24786.1
196Blatt_sepper106,943392.22348.1
197SchijndemocratieNL106,927543.11134.4
198Piet_Piraat106,07844655162
199RMteR106,067693.16333.5
200Sanderiño106,062411.70062.4
201ikpislauwbier105,394741.53968.5
202Handige Harrie105,271392.36644.5
203Ultrafox105,028223.80627.6
204dedo104,676351.39175.3
205ZegMaar104,231351.83156.9
206Jenna!!103,90053805129.1
207LeFox103,767312.63339.4
208rawa103,672466.47016
209Bertdroplul103,630403.41930.3
210Renegader103,585154.38823.6
211wat?!103,546601.52567.9
212JP8926102,947232.69638.2
213Stefan4880102,777291.14589.8
214mr.C genius102,655205.27919.4
215YouriMember102,634541.59464.4
216Poepgebeurd101,618196.15316.5
217Wubster101,605611.34375.7
218Gulpenruiker101,538302.11348.1
219rambo^2101,375316.39215.9
220Jammerweer101,165521.35474.7
221LuimigBeertje1101,095291.84454.8
222SilverSpoonCoonH0100,893255.50718.3
223SpaceCow100,80161827121.9
224Reanaalguurder100,311681.05695
225Hendriks de sevende99,97939743134.6
226Langelapschwanz99,95155942106.1
227Mizpunt99,781382.63637.9
228Toompie8899,417234.53821.9
229ikdenkwat99,259346.06416.4
230Satria99,148274.45022.3
231Delar98,467132.01448.9
232SnakeDoctor98,246292.80435
233Grasz98,096311.36272
234P_Hoane98,070413.01732.5
235Beckenbauer97,956571.18282.9
236Blankman97,626361.38970.3
237minnenman97,593344.31622.6
238Spruitje196,657291.29674.6
239Quale96,233334.47821.5
240Turisas96,207392.03747.2
241Klamert96,088401.10487
242Lucky Suky95,249215.45417.5
243a4p95,236252.48638.3
244SchedelJet94,960502.23342.5
245rondadon94,874511.68256.4
246Prf Barabas94,471232.94632.1
247de Rijnsburger94,12342838112.3
248Zwitsalontafel93,710401.36768.6
249kabouter prikkeprak93,557331.55160.3
250ZxBiohazardZx93,465372.96931.5
251blonde_teef93,292303.54226.3
252Threesixty93,150153.21129
253Rik080892,645252.58735.8
254ohjoadasaweh92,09439748123.1
255Gexto91,502331.61556.7
256red2891,00134839108.5
257Stijlvollemelk90,850363.10629.2
258Dikr90,697303.75624.1
259jeweettochniet90,410274.50820.1
260Nikstc90,403285.21317.3
261niet gekke Henkie90,389154.61319.6
262Timmeh..!90,377451.23773.1
263aldus_mijn_moeder90,354341.47161.4
264Vonox90,148322.63634.2
265hillieboy89,610511.00988.8
266wesselsAC89,567402.13042.1
267JeZouMaarZoZijn89,5113994494.8
268Schalehengst89,392401.47460.6
269RigouReus89,2793897891.3
270Brabeaulander88,776421.18075.2
271Ruud Gullit922688,733162.81331.5
272Capt. Iglo88,637401.96445.1
273Slaatje-Bla88,585263.06828.9
274Boney-S88,395371.62154.5
275Nietvoordekat88,331335.56115.9
276SynthetischBismut88,064421.06382.8
277ouwenegert88,061463.95322.3
278Carramba8688,0565092395.4
279Tammo287,981441.01087.1
280spiralcommander87,564431.80548.5
281Jan de Hoop87,517242.25038.9
282Wakefullestaff87,240212.64932.9
283Mankemaki87,035611.04483.4
284Dhr. M.A.R. Ginaal86,912411.89245.9
285pretpilaar86,864223.24826.7
286DaRudeboy86,828343.15627.5
287fappie7886,777531.20472.1
288Simon de Danser86,6885598088.5
289Hamlet86,678381.25169.3
290Bernd Warum86,586411.88645.9
291Breesident86,584361.31865.7
292DeTeenDerWijzen86,47187446193.9
293monomom86,43962481179.7
294ans9421799286,218133.86122.3
295Iftert86,021291.67951.2
296Klapdoos85,943203.58124
297moraalsoldaat85,8895093092.4
298Hennybal85,49152827103.4
299boner xl85,461174.31519.8
300Deviant85,256121.96443.4
301misterion85,197381.30065.5
302Vwiend84,709322.55333.2
303Adversus84,225631.77847.4
304je-suis-barteljaap83,305201.32163.1
305Kim Tuik82,575152.93928.1
306Fred_de_Beffert81,931451.30262.9
307Half_Sole81,700291.75946.4
308Moskovies81,48839694117.4
309Von Rutch81,4503384696.3
310Broek der Broeken81,422203.00527.1
311Meeroever81,209241.81744.7
312BerrieBolwerk81,108291.41257.4
313Overdriver81,097113.54822.9
314Roel4580,300272.53331.7
315IkGaStuk80,145371.01379.1
316InDeRij79,797351.42356.1
317borrelnoot79,575281.43655.4
318h e i s e n b e r g79,544293.11525.5
319perfectebuur79,437241.51052.6
320roodborstpauw78,93035576137
321HenkieAlfred78,821221.89641.6
322meesbeest78,734266.58512
323Clay Regazzoni78,665351.18466.4
324bruinesjaak78,578192.40332.7
325dikke aft78,235251.46153.5
326ChefKef78,152411.24462.8
327prosperous2k1178,104372.75028.4
328Vochtigbillendoekje78,041123.13324.9
329dannylimbo77,532212.13536.3
330he ayerse77,393287.8959.8
331Chesterr77,328331.37356.3
332Bottemans77,042291.14267.5
333bart3000076,7643998378.1
334Dontmentionthewar76,648282.18635.1
335JivJiv2176,6022285689.5
336Bruinkontwater75,230491.01374.3
337The-Master75,073293.12324
338Fravec75,036231.35855.3
339Polypanaal74,948271.30957.3
340Arijane74,773151.44951.6
341PouYorn74,54949440169.4
342UfoPiloot74,372321.50849.3
343ErHangIetsAanJeNeus74,300291.10667.2
344Lullenkop74,2924496077.4
345dumphertreaguurder74,225222.13734.7
346Zjwikhoofd74,028141.24859.3
347KleineBami73,4144575697.1
348De Veerboot73,242174.69215.6
349Greenhorn72,740271.85239.3
350J.R.Oppenheimer72,682211.53247.4
351Amazone972,572143.42321.2
352Ptjeee72,567341.66243.7
353Tartaros72,514231.17361.8
354pity_the_fool72,476331.11265.2
355Harry_Wubbe72,256161.67443.2
356easy-jet72,176272.97924.2
357CrunchyNapkin72,1243887582.4
358Maartinoo71,97039297242.3
359dehardstyler71,715191.86038.6
360gnapgnap71,7043594675.8
361Nonkel Frituur71,586242.09334.2
362BeredenPlisie71,527253.00123.8
363Lazemalulle71,2903486282.7
364ruben2534571,084301.75240.6
365giggity70,923346.15511.5
366artijn70,889253.33021.3
367DrieQuarter70,49831451156.3
3683xnix70,182321.76939.7
369Ten Einde Raad70,097222.27830.8
370Harry_McBalls69,869271.72140.6
371Click69,7234078988.4
372De_buurman_van69,609351.26255.2
373Amstel69,501224.39415.8
374besthmen69,443251.22656.6
375bmxje68,826261.86736.9
376Qtje68,740371.38849.5
377LaPetite68,543231.01267.7
378Hoppa_hop68,4623590675.6
379BoerkaLover68,301391.47446.3
380Pas268,206303.15821.6
381Reconquistador68,192271.41148.3
382nudletje67,960341.87636.2
383Inbrekerswerktuig67,568191.97134.3
384BeterRverlies67,32331378178.1
385Uhoortnogvanons67,221196.00711.2
386Labiel66,850242.00033.4
387Vorco9066,81524649103
388De-dikke-anti66,8024276187.8
389L. Hannes66,656251.44246.2
390Gele-Eend66,498261.68639.4
391was_geweest66,454233.09621.5
392dezeookalbezet66,367225.28712.6
393Reaguuurbuuur66,279221.94434.1
394Alwetend Orakel66,17234492134.5
395DrPrepper66,0752186776.2
396Ar01066,013171.40746.9
397Skyline65,927122.95122.3
398Ziek-Maker65,7853386875.8
399erkomenanderetijden65,705291.51443.4
400Kapitein Stijlvol65,563192.65024.7
401joostman65,50133457143.3
402DaarZitWelWatInJa65,344102.13630.6
403omgwtflol65,19631459142
404Absolutely Fapulous65,07030532122.3
405vloterboot65,011152.24828.9
406-Wertos-64,841122.15330.1
407Hetlievemeisje64,78132.95621.9
408worstkaas64,728192.56825.2
409Ernst Haft64,7233091570.7
410Stuntman_zonder_Ron64,551142.46626.2
411Miimimi64,546371.87234.5
412Grijpgraag&deStier64,463222.73923.5
413DeTeenVanMarleen64,42029388166
414Croissant64,263223.06621
415justtheblues63,699182.16629.4
416Divenire63,4423365596.9
417floho63,3894077481.9
418FitzChevalric63,385191.33347.6
419Vanzelfsprekend63,237251.08258.4
420Tinus_kapotjeplof63,135153.16220
421probeersol63,129113.65417.3
422ViezeFur62,94834285220.9
423allah snackbar62,943102.84422.1
424Eski62,759181.66237.8
425Keeser62,5271572486.4
426GeyleBladTeef62,371371.26749.2
427bedwetertje62,211151.81034.4
428magnietland62,065193.43218.1
429gaat niemand wat aan61,7891497363.5
430Reaguurdstert61,516251.44942.5
431MyCatIsDoingThis61,481155.71910.8
432BacoDenn61,436121.40743.7
433uitlaatklepje61,394231.37444.7
434Francis Urquhart61,049301.20150.8
435TwentscheDroge61,0381895763.8
436Daanielll60,981192.36125.8
437Peking_Duck_Pancake60,8463978277.8
438GraafSteno60,787202.91320.9
439GuusFlater60,497142.48824.3
440NeukenDoeJeZo60,46916403150
441F.I.S.K.60,44625560107.9
442Floris Stempel60,152141.42042.4
443jan_klit60,107113.64716.5
444kruipnegert60,048402.17527.6
445Gezwam59,925323.62616.5
446Zolderkamervragen59,86667.9977.5
447piemelpasta59,82535559107
448Balletje Mayo59,691135.02411.9
449KrentjeBrei59,669242.30225.9
450JackOfAllTrades59,529122.28926
451StevenQ59,523104.12314.4
452MegaMagnetron59,4133363094.3
453redthehaghue59,360124.23314
454BaviaanBanaan59,2742970584.1
455Bram Stinkzwam59,254211.36543.4
456flame_me59,210152.88920.5
457keeperofthefaith58,74034541108.6
458krabbegat58,630251.65035.5
459Cheasyrider58,565131.78532.8
460stijnnn58,493181.19249.1
461zusje v Christina58,468145.82810
462TheSailor58,137201.00857.7
463ZwerendeTeen258,121182.46723.6
464ThaBoss2158,07831341170.3
465John McClane57,957222.30325.2
466Futloos57,859174.18013.8
467JohnAlblas57,83227505114.5
468Krokantje57,8053270182.5
469Apodyopsist57,757162.26125.5
470Miss_Clitoris57,68528560103
471frickY57,591183.51716.4
472LangeNeus5157,38524535107.3
473MrMex57,311261.05554.3
474trieste_bedoeling57,2932982369.6
475Bruns57,216133.98614.4
476michel12256,885221.16149
477BennieVanGister56,8773075175.7
478BankierMoen56,874223.66115.5
479KarelMartel73256,41472.04027.7
480ReaguurderTwaalf56,399131.74432.3
481Herman_de_scherman56,173351.17747.7
482boerenkoolstamppot1956,1363976373.6
483putdeksels56,0652888263.6
484Jeuk aan me broek56,046321.57335.6
485GoedenMorgenDezeMorg56,013131.33242.1
486Adrie 8055,956171.37640.7
487zojammerdit55,863161.99528
488Kontiedanhe55,843302.01027.8
489Vogelnest55,826123.04918.3
490dumperitus55,815123.50315.9
491danster55,6982683666.6
492DoorgesnovenDirk55,673131.27843.6
493SuqMadiq55,549241.91229.1
494komsnel55,455151.91129
495de bartsmitridder55,423201.46737.8
496Debombdiggity55,403162.11526.2
497another_s55,3722689162.1
498ImmanuREL Kant55,36531301183.9
499Qarnix55,305251.36340.6
500MaisonPrettyboy55,255253.03918.2