DumpStats voor hawk8784

-7 +277 -284

Kudos

#257398 (Top 80.5421%)

Kudos/dag -0.01
Kudos/reaguursel -0.23
Meeste kudos op 1 reaguursel 33
Minste kudos op 1 reaguursel -233

31

Reaguursels

Reaguursels/dag 0.03
Topreaguursels 0
Woorden per reaguursel 40.7
Reacties per reaguursel 0.45
Meeste reaguursels op 1 dag 3
Aantal x weggejorist 0
Geregistreerd op 05-01-2022
Eerste reactie op 11-01-2023

Scherpe Amazon Deals ⚡

Shop via onze link — jij betaalt niets extra, wij krijgen een klein steuntje van Amazon 💚

*Als Amazon-partner verdient Dumpstats aan in aanmerking komende aankopen. Dank voor je support!*

Kudoverloop over tijd

2 kudos 2025-12-08 09:08:09 door bestgeil op Spopo krijgt rochel in gezicht
Je moet je bijna gaan afvragen: hoe komt nou dat personeelsgebrek? Zou het komen door werkdruk? Door, ik noem maar wat, lage straffen? Giga verschillen in normen en waarden door massa-migratie? Nee, dat kan eigenlijk helemaal niet. Wat een rare gedachte om juist die onderwerpen te gebruiken als argument.

1 kudos 2025-08-05 21:15:52 door Broek der Broeken op Zeemeerminnen met dikke börsten
Wat mij betreft vechten we voor die vrijheid, maar als ik de reacties lees op de gay pride ben ik er van overtuigd dat het gevaar van preutsheid een veelkoppig monster is. Want als alle argumenten op zijn heb je altijd nog "ja maar de kinderen dan?".

-2 kudos 2025-07-18 08:39:18 door Koning één oog op Hoe vrouwen hoffelijkheid om zeep hielpen
Inderdaad. Het gaat om o.a. het feministisch narratief wat al een jaar of 10/15 steeds harder gepushed en verweven wordt met dagelijkse marketing/reclame boodschappen, talkshows, radio, social content etc. Aan de andere kant wordt de man bestookt met feminiserende perspectieven en zijn rol gebagatelliseerd waardoor uiteindelijk niemand meer weet wat hij of zij wil. Wat nou goed of slecht is etc.. De mens als groep is in dit digitale tijdperk gewoon zo enorm makkelijk te sturen en manipuleren. Waarbij het niet gaat om het individu, maar een gesteunde minderheid die de boodschap eigen maken en steeds meer invloed gaan uitoefenen op de "rest". Social engineering in optima forma

6 kudos 2025-07-18 05:35:36 door Infantilo op Hoe vrouwen hoffelijkheid om zeep hielpen
Ik zie hier anders genoeg bakfiets moeder die parttime werken of helemaal niet. Zichzelf niet echt verzorgen en eerder te dik dan te dun zijn.

Jij schetst een beeld van social media.

-1 kudos 2025-06-24 12:11:41 door ZxBiohazardZx op Stiekem thuis roken
och wat een sneeuwvlokje weer hoor. ooit word het je duidelijk dat je met woorden niet alles kan oplossen...

foei swieber niet stelen!