DumpStats voor Coagulator199

33 +106 -73

Kudos

#110192 (Top 37.4761%)

Kudos/dag 0.02
Kudos/reaguursel 3.67
Meeste kudos op 1 reaguursel 51
Minste kudos op 1 reaguursel -63

9

Reaguursels

Reaguursels/dag 0
Topreaguursels 0
Woorden per reaguursel 13.7
Reacties per reaguursel 1.89
Meeste reaguursels op 1 dag 4
Aantal x weggejorist 0
Geregistreerd op 27-08-2021
Eerste reactie op 31-08-2021

Scherpe Amazon Deals ⚡

Shop via onze link — jij betaalt niets extra, wij krijgen een klein steuntje van Amazon 💚

*Als Amazon-partner verdient Dumpstats aan in aanmerking komende aankopen. Dank voor je support!*

Kudoverloop over tijd

14 kudos 2023-06-07 21:52:52 door Zoujekindmaarzijn op Dronebeelden van Kherson
Russen hebben explosieven aangebracht. Het gebied was in handen van de Russen. Je hebt zo'n 500 kilo springstof nodig om deze dam op t blazen en de explosie vond plaats in een machinekamer waar de wand het dunst was en waar Oekraïners nooit ongezien in zouden zijn gekomen. Verder is het doel van Rusland totale vernietiging van het Oekraïense land. Verder heeft Rusland zo'n beetje bij iedere terroristische daad gewezen naar Oekraïne. En jij twijfelt of Rusland dit heeft gedaan?

4 kudos 2023-04-14 10:18:40 door bitkauwer op Ier met een mening
Dat NAVO verhaal is een excuus voor Poetin, hij heeft al lang toegegeven in zijn toespraken dat zijn doel is om weer een Groot-Rusland te creëren.

0 kudos 2023-04-14 10:12:16 door Hariebombarie op Ier met een mening
Nee, dat is de EU absoluut en totaal niet. En deze man ‘is’ geen heldere geest, maar iemand die schijnbaar niet met de realiteit om kan gaan.

-8 kudos 2023-04-14 10:11:22 door Anyway op Ier met een mening
We veroordelen in de EU (of de VS) direct als een land militaire oefeningen doet nabij een ander land. Doen 'wij' hetzelfde dan vinden we het weer normaal. Ik ben absoluut tegen de invasie van Oekraïne maar ik kan me voorstellen dat Rusland en wellicht ook andere landen zich bedreigt voelen door de NAVO als wij ook ons gebied uitbreiden. Enig verschil is dat wij doorgaans niet van plan zijn aan te vallen maar dat weet een land als Rusland ook niet 100% zeker.

0 kudos 2023-02-27 22:39:16 door nlnoob op Twan wil Zelensky cadeautje geven
Ja, deze uitspraak is nogal onhandig en kan door door het kremlin worden gebruikt om te stellen dat het een Nederlandse politieke mening is, in plaats van een onafhankelijk onderzoek door een wereldwijde partij.

-17 kudos 2023-02-27 15:18:43 door PaternKoekwaus op Twan wil Zelensky cadeautje geven
Tuurlijk wel, Oekrainse straaljagers die separatisten in Donbas wilden aanvallen verscholen zich achter MH17 tegen het luchtafweergeschut. De separatisten hadden pas veel te laat door dat het een passagiersvliegtuig was. Maar ja, wie had dan ook gedacht dat die daar zouden vliegen?!