Warning: Undefined array key "sort" in /usr/share/nginx/html/filmpjes.php on line 46
# Filmpje Kudos Views
1Agent tasert pakketbezorgert1,77862,220
2Vervelio wil graag op tv 1,53844,607
3Overvaller krijgt geen patat, wel een stok in de nek1,40980,692
4Groepsdansje op Fatboy Slim 1,27632,745
5Pinpas Vrijdag!! Wie kent dit mokkel?1,23327,275
6Fiets in de stalling van Zaandam81232,092
7De rits gaat naar beneden65558,399
8Scootmobiel inladen gaat fout55520,534
9Domme doos49123,276
10Wandelen is gezond!48949,878
11Bowlen met je neefje 45928,288
12De smashmaster44819,511
13RIP Captain Picard / Professor X44615,819
14NOS framet agent op basis van een kort afgeknipt filmpje42225,325
15Opkikkertje voor mannen40645,909
16Toeval bestaat niet37921,742
17Vraag me af hoe ze dat te horen hebben gekregen37620,663
18Eng momentje bij het spoor 36044,612
19Poes is moe 33914,244
20Motten in je garage 32215,917
21Kloppen!31418,203
22Leven met gewei26817,726
23Arnold in National Geographic film23412,113
24Ik rij Touran laat mij er tussen dan!21217,910
25Rasta-Wars2078,070
26Tesla neemt de korte weg20615,822
27Ik kan het zelf wel 19818,508
28Ja goffer waarom stop je voor oranje?19617,481
29Loop je daar nou zellef te hannesen?18823,713
30Mama is even weg16819,391
31Kan er maar beter uit zijn.15020,242
32Peugeot past er nog wel even voor14712,328
33AI loopt weer uit de hand 13213,285
34Demoon in huis12610,862
35Je moet kiezen 12413,443
36De Bijlmerramp12113,295
37Blik bij de onderhandelingen RUS-OEK11718,150
38Kijk nou wat een liev beestje!11413,370
39Saai dat paragliden 11312,400
40Trams crashen in Den Haag 11328,452
41Man bestelt diesel11214,128
42Naar de overkant in stijl 10912,094
43Steek maar halverwege aan10814,453
44Hier is je bier10714,824
45Mannen kunnen niet multitasken?10614,543
46Het sneeuwt weer in Rusland 10613,953
47Kudtdag op werk 10516,288
48Wat gebeurd hier allemaal?10518,115
49Even een mededeling8110,619
50Naam bij je beroep #34847818,785