Warning: Undefined array key "sort" in /usr/share/nginx/html/filmpjes.php on line 46
# Filmpje Kudos Views
1Oma beroofd door babbeltruc3,73737,653
2Harde kern van MVV met boodschap voor Gen-Z reltuig1,15525,699
3Thunderstruckkkkkkk84019,552
4Fietsers tippen voordat ze bekeuring krijgen80125,897
5Trump is waar geweest?78321,822
6Wanneer mannen dit doen65633,036
7Bootmeneer wil niet worden gefilmd46718,747
8René gaat met pensioen45325,636
9Kecha knuppelt gewapende overvaller zijn snackbar uit43916,339
10Gekkie valt Koning aan43996,466
11Legendarisch afscheidsconcert is legendarisch41616,190
12Halloweenkostuum voor je daggoe38117,426
13Inzending beste Halloween kostuum 202638122,763
14Toen Patrick Stewart een schoentje dronk33611,102
15Eminem ziet er slecht uit26821,982
16Meekleurende ogen26316,723
17Why are you here this morning?25411,683
18Klimmen is zwaar21833,355
19Uitzondering voor dienstplicht?21612,329
20RE: NOS framet agent 21513,998
21Tjarda21414,539
22Waarom is Duits zo moeilijk21113,468
23Het is handig als je maar 1 been hebt1979,256
24Is dit misschien iets voor de reaguurders?18910,266
25Pongpongrally extraordinaire18910,889
26Sneaky hempje wisselen16028,208
27Engels vs NL vs Dumpertnederlands1569,213
28Jullie geloven dit nooit15227,280
29Varen in de koelkast 1438,342
30Piloot POV14310,961
31Monumentaal station Vught timelapse13910,959
32Ondernemert over welvaart1331,689
33VR-(s)chatjes 11210,167
34Benzineprijzen schuld van trump?1113,729
35Beetje tegenstrijdig 1118,693
36Wat is de dood?1045,533
37Achtervolging in Polen1029,447
38Wedstrijdje trekken9911,078
39Eerste dag op het nieuwe werk9913,028
40Halloween jumpscare919,873
41Rolstoelrugby906,652
42Die bocht was niet te halen909,630
43Opa heeft paaltje gemist8213,599
44Auto eet verkeersbord793,718
45Een onverwachte hoek7811,843
46Beter bereik met de Smartpan in de Ubahn749,943
47Goeiemorgen allemaal683,676
48Sherrock pakt 501 duizend pond652,204
49Nearmiss in de sneeuw619,874
50Chernobyl, 's werelds grootste oepsie5912,562