DumpStats voor twan3924

3,710 +4126 -416

Kudos

#17181 (Top 5.3761%)

Kudos/dag 0.67
Kudos/reaguursel 17.67
Meeste kudos op 1 reaguursel 635
Minste kudos op 1 reaguursel -124

210

Reaguursels

Reaguursels/dag 0.04
Topreaguursels 0
Woorden per reaguursel 17.1
Reacties per reaguursel 0.2
Meeste reaguursels op 1 dag 5
Aantal x weggejorist 7
Geregistreerd op 17-03-2011
Eerste reactie op 17-03-2011

Scherpe Amazon Deals ⚡

Shop via onze link — jij betaalt niets extra, wij krijgen een klein steuntje van Amazon 💚

*Als Amazon-partner verdient Dumpstats aan in aanmerking komende aankopen. Dank voor je support!*

Kudoverloop over tijd

17 kudos 2026-05-31 10:18:53 op Dumpert Schatkamer: Homo's
Iedereen in het publiek lacht ook lekker hard. Net zoals bij al die andere 'racistische/denigrerende' filmpjes van jaren terug die ineens niet meer blijken te kunnen. Om maar iets te noemen: Paul de Leeuw die grapjes maakt over Zwarte Piet tegen een donkere jongen. De hele zaal ligt plat. Maar ineens is alles niet meer "van deze tijd" en durven dezelfde mensen die toen hard lachten, dat nu niet meer. En we doen er allemaal aan mee. Vooral op de werkvloer lijkt iedereen ineens het juiste voorbeeld te willen geven. Want ja, je wil niet als racist bestempeld worden natuurlijk. Als docent kan ik dit al helemaal beamen. Constant gezeik, echt om moe van te worden soms. Al moet ik zeggen, er is ook een lichtpuntje. Ik kan best wel wat lompe en 'racistische' grapjes maken met mijn studenten, die kunnen er wel om lachen. Al miet je selectief zijn en weten wie daar tegen kunnen. De meeste mensen zijn in het dagelijks leven gelukkig nog wel in voor een lomp grapje, hoewel in de media een andere werkelijkheid wordt gepredikt. En als je dan zegt dat er een denktank of bewust plan achter zit, dan ben je ineens een wappie. Ik denk dan bij mezelf: als ik om me heen hoor hoe mensen in het leven staan, hoe mensen denken over die kleine groepjes mensen die zoveel aandacht krijgen en hun zin doordrammen. Die groep die zo denkt is heel groot. En dat een kleine groep mierenneukers zoveel aandacht krijgt, zegt alles over hoe tegennatuurlijk het is. Het is gewoon moeilijk om te denken dat er niet een gericht plan achter zit. Waarom wordt het steeds zo groot gemaakt in de media? Altijd 10 journalisten om zo'n kleine groepjes Palli's heen die door een luidspreker lopen te blèrren. Doodeng dat volk...

Alsof wij als Nederlanders niet tolerant genoeg zouden zijn. De grenzen staan wagenwijd open, iedereen is al een halve eeuw welkom. En ervoor ook. Maar mensen zijn er onderhand wel klaar mee, het hele gezeik. Softe politiek die niks doet, behalve met het vingertje naar elkaar wijzen. Zo, dat moest er even uit. Mand!

22 kudos 2026-05-25 20:37:50 op Put vol met poep
Nee, dat zijn degenen die al die doekjes erin hebben gepleurd.

90 kudos 2026-05-12 12:39:30 op Steeldieven bij voetbalclub
Aub het vervolg filmen en uploaden als deze twee zieligerds in elkaar worden getimmerd. Kan niet heel lang duren voordat ze in hun kraag worden gegrepen.

5 kudos 2026-04-20 13:57:31 op Nachtelijk belletje lellen
Wel gewaagd om rondjes te blijven fietsen en steeds opnieuw aan te bellen.

30 kudos 2026-04-11 07:13:13 op Dumpert Opsporing Verzocht
En het dan gek vinden als mensen voor eigen rechter gaan spelen. Bijvoorbeeld wanneer je horloge t.w.v. 15.000 euro wordt gestolen.

20 kudos 2026-02-10 16:18:42 op Reaguurder op de dansvloer
Altijd jammer als mensen zoiets moeten filmen en het dan op internet kwakken.

75 kudos 2026-01-01 19:27:09 op Je moet mij niet filmen
Echt bijzonder, zo'n reaguursel. Hier kun niks anders dan positief over zijn zou je zeggen. Toch zijn er altijd mensen die er iets negatiefs van weten te maken. Beste wensen voor 2026, hopelijk komt het nog een keer goed met jou.

69 kudos 2025-11-21 10:20:19 op Zeg mama
"Als jij dan vraagt mama was jij een politieagent, dan film ik dat. Dan krijgen we veel likes of feesboek!!"

0 kudos 2025-11-21 07:29:39 op Zeg mama
-weggejorist-

8 kudos 2025-11-21 07:16:17 op RC driftbaas
Toch knap dat hij motorisch totaal niet gestoord is dan.

5 kudos 2025-11-17 12:28:15 op Kutvolvo moet leren parkeren
Dus iemand had toevallig dit papiertje in de eigen auto liggen voor dit soort gevallen? Zo ja, dan mooie actie. En anders is het een gevalletje alles voor de likes.

-1 kudos 2025-11-14 07:31:10 op Thierry weer aan het trollen
@kopkaassachaaf: Ah dus jij hebt ook niet meegekregen dat FVD een debat over thoriumreactors heeft aangevraagd, de schoonste vorm van kernenergie?

52 kudos 2025-11-04 20:46:19 op Ventje scheldt mensen uit op straat in Leiden
Toch bijzonder dat een linkse gedachte is dat we iedereen en iedere bevolkingsgroep horen te accepteren, terwijl de echte racisten onderdeel zijn van die groep.

49 kudos 2025-10-29 14:10:24 op Even kotszakje erbij nemen voordat je dit verder leest
Nog wel even een 'kleine' nuance bij dit bericht. Dit zoontje is na een aantal maanden een miskraam gebleken en is dus nooit geboren. Natuurlijk heel erg, maar dit graf wordt inmiddels 3 jaar bezet, waar nog steeds de grootste knuffels en boeketten worden neergelegd. Alle toeters en bellen komen er dus nog steeds aan te pas (tot feestverlichting in de heg aan toe). Je kunt je afvragen of dit nodig is voor een miskraam, 3 jaar later... Daarbij heeft deze vader ook een naastgelegen lege plaats, die normaal dus naar iemand op de wachtlijst gaat, toegeëigend. Personeel dat vorig jaar nog werkzaam was, is er allemaal mee gestopt, omdat ze zich door de familie/vader bedreigd voelden wanneer zij erop wezen dat dit niet de bedoeling was. Zo zie je maar weer dat een dergelijk artikel ineens een hele andere lading krijgt. Ow en nog even een samenvatting: mand!

8 kudos 2025-10-14 08:21:00 op Avonturen op de kinderbrommer
Die japie die achterop zit rechts vind de aanraking met zijn stoere vriend die rijdt en de trillende beweging ook echt fijn.

-49 kudos 2025-09-19 16:03:39 op Of ik Engels spreek?
Zal vast wel minnetjes scoren, maar vind het niet heel grappig. Soms is flauw grappig, maar dit is gewoon te flauw.

15 kudos 2025-08-21 10:00:49 op Tip voor je huwelijk
Wat een neppe troep, dat mensen dit een +1 geven...

13 kudos 2025-08-19 09:05:09 op AVG betekende niets: chat control = einde privacy
Hahahaha toch wel grappig. Van die berichten waar sommige 'wappies' het al jaren over hebben, maar nu blijkt er toch ineens een kern van waarheid achter te zitten. Je zou de discussie kunnen hebben of dit gaat om controle over normale burgers of daadwerkelijk het bestrijden van criminaliteit. Gelukkig zien steeds meer mensen dat het over dat eerste gaat...

1 kudos 2025-08-06 20:10:43 op Grapje lekker flauw
Het enige wat hij ermee laat zien is dat je je tijd dus kunt verspillen met dit soort rommel om likes te krijgen.

-15 kudos 2025-07-29 08:13:30 op Dit was het weer.
Wat inmiddels ook classic is: iemand die zegt hoe erg hij het programma mist en dat vervolgens iemand Clarkson's Farm aanraadt.

73 kudos 2025-07-27 08:51:31 op Geen kaartje ?
Ik zie vaak 'zijn vrienden' voorbij komen. Ik zie zulke jongens in groepsverband nooit als vrienden. Als puntje bij paaltje komt, kiezen ze allemaal voor zichzelf en als ze weten dat ze het afleggen.

87 kudos 2025-07-27 00:16:08 op Geen kaartje ?
Kunnen we die types anders niet een eiland ergens in de Stille Oceaan geven? Dan noemen we het Fatbike Island. Kunnen ze daar gezellig met z'n allen rondfietsen en elkaar uitschelden met hun broccolihoofden.

17 kudos 2025-07-23 05:50:36 op Uhm meneer, kijk hier eens
Mensen die fake filmpjes maken voor de likes? Ja, die ken ik ook genoeg.