0 +0 0
Kudos
#197596 (Top 67.1999%)
| Kudos/dag | 0 |
| Kudos/reaguursel | 0 |
| Meeste kudos op 1 reaguursel | 0 |
| Minste kudos op 1 reaguursel | 0 |
0 +0 0
Kudos
#197596 (Top 67.1999%)
| Kudos/dag | 0 |
| Kudos/reaguursel | 0 |
| Meeste kudos op 1 reaguursel | 0 |
| Minste kudos op 1 reaguursel | 0 |
6
Reaguursels
| Reaguursels/dag | 0 |
| Topreaguursels | 0 |
| Woorden per reaguursel | 184.8 |
| Reacties per reaguursel | 0 |
| Meeste reaguursels op 1 dag | 1 |
| Aantal x weggejorist | 0 |
| Geregistreerd op | 29-02-2008 |
| Eerste reactie op | 29-01-2009 |
Shop via onze link — jij betaalt niets extra, wij krijgen een klein steuntje van Amazon 💚
*Als Amazon-partner verdient Dumpstats aan in aanmerking komende aankopen. Dank voor je support!*
Kudoverloop over tijd
0 kudos 2011-05-04 19:30:30 op Black Trash treitert homo huis uit
Wanneer leren de domme makamba's nu eens dat de Bijlmer het Harlem van A'dam is!
Regels:
Hij is blank en zij niet dus dit wordt gedoogd in ons land.
Andersom wordt problematisch...
0 kudos 2011-04-27 09:22:32 op Opa Spreekt
De overheid zit er niet voor u maar voor zichzelf.
Als het contract wat wij met de overheid hebben gesloten door diezelfde overheid niet meer wordt nagekomen is eigenrichting gelegitimeerd.
Een pleidooi voor zogenaamde private black-ops richting het gedegenereerde tuig in onze samenleving lijkt me verdedigbaar.
Een overheid die haar burgers niet beschermd, niet hun persoonlijke integriteit kan waarborgen maar ze moedwillig (lees linkse gedoogpolitiek) al decennialang blootstelt aan straatterreur verdient geen gehoorzaamheid maar opstand.
In a natural state all people were equal and independent, and everyone had a natural right to defend his Life, health, Liberty, or Possessions", aldus Locke.
Deze natuurtoestand komt door toedoen van onze overheid met rasse schreden naderbij.
0 kudos 2010-01-28 13:39:46 op Al het geloof moet dood
Hulde voor die man!
Samenvattend:
Religie is een geestesziekte waaraan miljarden mensen lijden.
De ene ziekte is erger dan de andere.
Van het Christendom zijn we verregaand genezen na de Verlichting, nu nog de Islam.
0 kudos 2009-05-30 13:41:42 op Gehaktdag bij Slagerij Wilders
@Poepus
Onder een veel betere steen dan jij in ieder geval:
Hier de geschiedenis van één van de zogenaamde subprime verstrekkers naast Freddy Mac:
HISTORY OF FANNIE MAE
Fannie Mae was created in 1938 at the request of President Franklin Roosevelt. At the time, millions of families could not become homeowners, or risked losing their homes, for lack
of a consistent supply of mortgage funds across the United States. At first, Fannie Mae, as a government agency, was authorized to only buy Federal Housing Administration (FHA)-insured mortgages, thereby replenishing the supply of lendable money for these governmentbacked loans.
Ingrijpen door de overheid om de lage inkomens ook aan een woning te helpen.
0 kudos 2009-05-30 00:31:57 op Gehaktdag bij Slagerij Wilders
@boswortelen:
Zomaar een paar puntjes....
"Onverkort handhaven hypotheekrenteaftrek":
Is er gekomen om 'Jan met de Pet' ook een eigen huis te kunnen laten veroorloven. Linkse wetgeving die in de US de aanzet tot de Kredietcrisis was omdat paupers ook een eigen huis moeten kunnen bezitten maar vervolgens niet kunnen aflossen.
"Gevolg, draaideurcrimineeltjes.":
Draaideurcrimineeltjes is een rechtseconomisch te verklaren verschijnsel: Als de Opbrengst groter is dan de Pakkans x de straf (Kosten) dan ga je gewoon door met je asociale gedrag. Minimumstraffen schrikken wel degelijk af voor de calculerende crimineel.
"Nederland heeft het laagste drugsgebruik onder jongeren van Europa en de VS. Met dank aan het gedoogbeleid":
Dat is net zo'n niet steekhoudende redenering dat we hier al 60 jaar vrede hebben met dank aan de Atoombom.
De burgermeesters aan de grenzen van ons land zijn ook heel blij met het gedoogbeleid.
"Precies, mensen met een dubbele nationaliteit. Ook gewoon Nederlanders dus. Nazipraktijken die sinds Hitler in geen enkel beschaafd land hebben plaatsgevonden."
De geschiedenislessen zijn bewusteloos als je bent en jou voorbijgegaan.
Hitler's Endlösung had tot doel de Joden uit te roeien niet ze te deporteren.
Zwaktebod om overigens om weer naar de vergelijking met de nazi's te grijpen. Daarmee bagatelliseer je het lijden van de Joden. Als je die vergelijking nu gebruikt met de vergelijkbare haat die Moslims ten toon spreiden in de Koran, Mohammed's overleveringen, standpunten van vele Islamitische regeringen en tal van spotprenten en tv-uitzendingen, dan zou ik zeggen dat je een punt hebt.
"Afschaffen stemrecht gemeenteraden voor niet-Nederlanders:
Je wilt immigranten juist laten assimileren. Voor veel niet westerse mensen is het stemrecht een van de belangrijkste rechten voor hen. Door hen dit recht af te nemen betrek je ze niet bij de maatschappij wat alleen maar tot verdere isolatie lijdt."
Ik neem aan dat je bedoelt leidt (is best moeilijk die Nederlandse taal hoor).
Het probleem is dat die specifieke immigranten over het algemeen niet willen integreren en al helemaal niet willen assimileren (als je het verschil begrijpt tenminste). Ze willen net zoals overal elders in de wereld de Islam wil, een eigen zuil en uiteindelijk heersen en de rechten van vrouwen, homoseksuelen en andersdenkenden vertrappen.
"Eerste tien jaar verblijf vreemdelingen in Nederland: geen recht op uitkering"
Alleen de mensen werkelijk wat kunnen of zichzelf kunnen bedruipen (zijn vaak dezelfde) hier toegang verlenen. Werkt ook heel goed in landen zoals de VS, Canada, Australië en Nieuw-Zeeland. We lokken ze niet de criminaliteit maar we lokken ze juist helemaal niet hierheen.
"Preekverbod buitenlandse imams, verplichting tot spreken van Nederlandse taal in gebedshuizen:"
Ben ik ook op tegen. Wil namelijk graag vertaald hebben welke "steunbetuigingen" van de Imams uit Marokko etc.. Nederland krijgt voor het ontvangen van honderdduizenden van hun onderdanen in onze liberale nog seculiere rechtsstaat.
Wat een verfrissende partij die PVV. Eindelijk eens een geluid tegen die linkse huichelaars die gevangen zitten in hun eigen politiek correcte referentie groepje die elke kritiek op import van het moslimproletariaat uit de Rif en Anatolië direct corrigeren.
Jammer van die 200 bedreigingen op jaarbasis afkomstig van die arme slachtoffers van Wilders nazipraktijken. De geschiedenis heeft mij geleerd dat juist de predikers van het absolute gelijk zoals daar zijn het Fascisme, het Communisme en de Islam haar opposanten het zwijgen wilde opleggen. Niet de allochtoon verdient a priori onze bescherming maar de vrije geest die tegen de stroom in roeit. Geniet nog maar even van deze vrijheid zolang het nog kan.
0 kudos 2009-01-29 23:15:00 op Censuur Stasi Rene Danen
Er zijn 20 miljoen Joden en 1,4 miljard Islamieten in de wereld.
Welk belang laat de commercie in het kielzog van de Oranjes en onze bestuurselite uiteindelijk prevaleren denken jullie?
Moedig maar dwaas van deze man het is helaas een gelopen race.
Kadhaffi gaf een jaar geleden een toespraak waarin hij stelde dat Europa getalsmatig vanzelf in Islamitische handen zou vallen daar hoefde geen strijd voor gevoerd te worden. Hij heeft gelijk en hij wordt daarbij een handje geholpen door de linkse intelligentsia die de moraal vormt van de politieke macht in Europa en stevig is geworteld in de andere machten van de Trias Politica. Daarbij beheerst zij ook grotendeels de media die voorschrijft hoe u moet denken. Onafhankelijke fora zoals dit weblog waar deviërende opinie's geventileerd mogen worden geven de mogelijkheid om je frustratie te kanaliseren maar zullen het uiteindelijk afleggen tegen de Hans Laroesen in journalistiek Nederland.
Als er door de Islamitische regering in het Noorden van Sudan m.b.v. de Janjaweed etnische genocide faciliteert en in Darfur tussen 2004 en 2007 ongeveer 300.000 niet-Arabieren laat vermoorden is er hier niemand te vinden en al helemaal geen Grettha Duisenberg of Harry van Bommel om daar tegen te demonstreren. Als Hamas die de vernietiging van de staat Israel als primair doel in haar handvest heeft staan en jarenlang tientallen raketten laat nederdalen op Israelisch grondgebied en Israel grijpt militair in om dat te stoppen, dan staat het hier aanwezige Noord-Afrikaanse lompenproletariaat en haar beschermheren op hun achterste benen over het onrecht wat de Palestijnen wordt aangedaan. Dat is dus een bewijs voor de knieval die we hier al hebben gedaan ten faveure van de Islam,
Ben K. en ook Geert W. zijn helden maar ze gaan verliezen en dat weten ze..