DumpStats voor Xara2004 👶

-1 +0 -1

Kudos

#234189 (Top 79.6488%)

Kudos/dag -0
Kudos/reaguursel -0.17
Meeste kudos op 1 reaguursel 0
Minste kudos op 1 reaguursel -1

6

Reaguursels

Reaguursels/dag 0
Topreaguursels 0
Woorden per reaguursel 64.2
Reacties per reaguursel 0
Meeste reaguursels op 1 dag 6
Aantal x weggejorist 0
Geregistreerd op 20-05-2011
Eerste reactie op 20-05-2011

Scherpe Amazon Deals ⚡

Shop via onze link — jij betaalt niets extra, wij krijgen een klein steuntje van Amazon 💚

*Als Amazon-partner verdient Dumpstats aan in aanmerking komende aankopen. Dank voor je support!*

Kudoverloop over tijd

0 kudos 2011-05-20 12:22:47 op Blok (VVD) vs Wilders (PVV)
Die pensioenleeftijd is nogal een issue zie ik... hallo mensen, we worden relatief steeds ouder en daarnaast doordat studeren tegenwoordig voor meer mensen mogelijk is gaan er heel veel ook pas veel later aan het werk, dus dat heeft verder niet zo veel met de rest van dit verhaal te maken. Maar kan iemand me vertellen WTF ze met de EU willen bereiken en wat het de EU NL tot nu toe heeft opgeleverd behalve financiele instabiliteit en een truckload of money die verspild is voor die niet lekker in de bek liggende euro waardoor alles nu voor de gewone burger 3 x zo duur is geworden? Dan pas wil ik mijn standpunt innemen over dit verhaal. En dan bedoel ik het echte verhaal, geen speculaties. WTF = de EU voor NL?

0 kudos 2011-05-20 12:13:14 op Eazycup
Beste idee ooit? T is frikkin plastic... wie vindt bier uit een plastic beker nou lekker... besides dit is echt biertappen voor mietjes, als je snel en mooi kunt tappen met echte goedgespoelde bierglazen ben je pas een baas. Engelsen en bier, ze kunnen t niet tappen en niet drinken (bewijs: Booze Brittain) :P

-1 kudos 2011-05-20 11:44:15 op SGP fundie haat vrouw
En daarom gana geloof en politiek dus niet samen... houd vrouwen dan gewoon helemaal buiten je partij als je 'op bijbelse gronden' zo tegen medezeggenschap van de vrouw bent.

0 kudos 2011-05-20 11:34:26 op Democraat Emile Roemer (SP)
Ten eerste vraag ik me af of meneer Wildes ook zo denkt over zijn eigen Islamitische stemmers, aangezien er toch een redelijk deel van Nederlandse Moslims op de PVV heeft gestemd. Ten tweede vind ik het erg jammer dat hij zijn energie verspilt aan het graven in het verleden. Heel fijn dat hij een 'schuldige' aan weet te wijzen, maar denk dat hij er beter aan doet zijn tijd en energie te steken in het vinden van oplossingen voor de politiek/maatschappelijke problemen en te zorgen voor cohesie in de tweede kamer bij het ten uitvoer leggen van deze oplossingen. Iedereen tegen je in het harnas jagen is meestal niet de beste manier om de neuzen dezelde kant op te krijgen. Ik vind dat moddergooien iets te gemakkelijk allemaal en behalve dat je er om kunt lachen is ons land er verder niet bij gebaat. Wat je politieke standpunt ook is, dit is gewoon kinderachtig en contraproductief