DumpStats voor HaatSmurf123

-65 +26 -91

Kudos

#284770 (Top 96.8497%)

Kudos/dag -0.02
Kudos/reaguursel -9.29
Meeste kudos op 1 reaguursel 15
Minste kudos op 1 reaguursel -78

7

Reaguursels

Reaguursels/dag 0
Topreaguursels 0
Woorden per reaguursel 66.1
Reacties per reaguursel 0
Meeste reaguursels op 1 dag 3
Aantal x weggejorist 1
Geregistreerd op 02-10-2015
Eerste reactie op 02-10-2015

Scherpe Amazon Deals ⚡

Shop via onze link — jij betaalt niets extra, wij krijgen een klein steuntje van Amazon 💚

*Als Amazon-partner verdient Dumpstats aan in aanmerking komende aankopen. Dank voor je support!*

Kudoverloop over tijd

-78 kudos 2016-07-05 13:24:27 op Juiste reactie op een prank
Ja de meeste pranks zijn kut, maar alle skijt-reaguurders hiero die dit een normale reactie vinden van dat ongestelde takkewijf hebben zelf denk ik alleen een fiets, brommertje of step die je zo weer afspuit bij de pomp voor €0,50
Oooh wacht ik weet het!!!
De meeste reaguurders hebben natuurlijk hetzelfde niveau en hun staat dezelfde toekomst/carrière te wachten en komen op voor hun collega!
Hahaha :-))))))))
Kom maar op met de minnetjes!
Minpunten zijn ook punten ;-)))

-11 kudos 2016-06-14 18:20:53 op Politie doet weer patsercontrole
Jammer dat er zoveel afgunst is in Nederland. 95% kan het niet zien als een ander het beter heeft of iets moois bezit wat ze zelf niet hebben. Onze vrienden van de politie zijn daar echt het toppunt van. Hun motto is blijkbaar: Heb jij het beter? Dan laat maar zien hoe je er aan komt en anders pakken we het af. Alleen van de term "patsercontrolle" druipt de afgunst al vanaf en gaan me de haren recht van overeind staan.... Ik heb ook ruim 15jaar in dikke auto's gereden, omdat het kon en omdat het een stukje hobby was en ik werd ook om de haverklap van de weggehaald door de afgunstige vrienden van de politie. Verkapte/veredelde struikrovers vind ik het! Azen ze niet op je portemonee, dan wel op je auto of andere bezittingen.

-2 kudos 2016-06-14 22:14:58 op Politie doet weer patsercontrole
@Rsxje
Jij en de andere die op -min gedrukt hebben snappen er niks van of behoren tot die groep van 95% die vol afgunst zitten.

Dus puur en alleen omdat je in een dikke bak rijd ben je hier al verdacht?
Het is toch te gek voor woorden dat mooie dure auto's/spullen bij voorbaat al verdachte goederen zijn?
Enig idee hoe verschrikkelijk irritant het is om een paar keer per maand te moeten verklaren hoe je er aan komt. Ik heb wel wat beters te doen en hun volgens mij ook wel, want er ligt nog genoeg werk voor ze op de schappen waar ze niet aan toekomen!

5 kudos 2015-10-02 15:33:26 op Bijdehand ventje bij Wegmisbruikers
Vol weg accelereren, dreigen met educatieve maatregel en mee moeten naar het bureau en als z'n papiertje er is alsnog bekeuren.... Wat haat ik zulke vieze smerige achterbakse macht misbruikende wouten! Bah bah... Ze zijn het wel lekker met elkaar eens, miss in het dagelijkse leven ook een stelletje? Ga ff langs de AZC's vieze strepentrekkers!!! Daar heeft er niet 1 een legitimatie en die mogen ook rondlopen c.q. deelnemen aan het verkeer!

6 kudos 2016-03-29 21:45:30 op Ventjes halen vetbrute prank uit
Dit deden wij in de jaren '90 ook, alleen dan midden in de nacht de tv aan zetten op bv mtv en dan het volume vol open :-)
Honden/katten en inbrekers die er niet waren kregen de schuld hahaha

15 kudos 2016-06-14 22:30:06 op Boooooom!!
Hij zegt 'Boooom' voordat hij crasht, dat doet me denken aan die Belg die overstraat liep en een bananenschil zag liggen en zei "Ojee daar ga ik weer..."