DumpStats voor Dat is wel vreemd... 👶

117 +244 -127

Kudos

#77870 (Top 26.4839%)

Kudos/dag 0.03
Kudos/reaguursel 4.03
Meeste kudos op 1 reaguursel 80
Minste kudos op 1 reaguursel -33

29

Reaguursels

Reaguursels/dag 0.01
Topreaguursels 0
Woorden per reaguursel 57.6
Reacties per reaguursel 0
Meeste reaguursels op 1 dag 2
Aantal x weggejorist 0
Geregistreerd op 02-11-2013
Eerste reactie op 02-11-2013

Scherpe Amazon Deals ⚡

Shop via onze link — jij betaalt niets extra, wij krijgen een klein steuntje van Amazon 💚

*Als Amazon-partner verdient Dumpstats aan in aanmerking komende aankopen. Dank voor je support!*

Kudoverloop over tijd

0 kudos 2015-12-14 21:56:28 op Grotere boem dan verwacht
Dat krijg je ervan als je direct 12 volt van je auto accu erop zet!
LOL

-3 kudos 2015-12-08 19:24:43 op Snijplankje maken
Leuk als hobby maar kolder om te kopen. Al die zogenaamde koks maken elkaar de kop gek om dit vooral te kopen, maar vergeet niet dat dit een erg onhygiënisch snijbord is. Bacteriën nestelen zich dus wel in de groeven, anders dan wat die dikke big beweert. En reinigen met een goed middel is er niet bij, nee je moet er bijenbraaksel op smeren.
Een goede snijplank is gemaakt van teflon en gaat ook een leven lang mee. Kost een fractie en kan wel tegen chloor, loog en andere agressieve verdelgers.

-11 kudos 2015-11-05 18:12:13 op Herladen met grove motoriek
Zoals deze meneer met zijn wapen omgaat, zal hij niet oud worden als het een echte was. Met live munitie moet je het wapen altijd naar de grond wijzen en geen ongecontroleerde bewegingen ermee maken zoals ertegen schoppen met je knie, elleboog of je magazijn vanuit je vest inklikken.
Net zoals Steven Seagal die zijn pistool doorlaadt door de slede zonder te kijken naar achteren schuift en zo los laat schieten. Controleer bij het eerste laden dat de kogel het magazijn goed verlaat en in de kamer glijdt, laat de slede niet zomaar los schieten zodat de kogel niet klem komt te zitten. Zelfde geldt voor dit wapen.
Airsoft knulletjes: wel willen maar niet durven. Succes ermee jong, zombies hou je er toch echt niet mee tegen.

-33 kudos 2015-10-18 08:48:03 op Laatste wens Stefan
Even los van dat zielige menneke met z'n ziekte. Die lui die op zo'n auto-tune evenement komen, dat zijn zonder uitzondering randdebielen zo te zien? Jemig wat een niveau. Auto's worden volgehangen met plastic, lampjes en uitlaatjes uit de plaatselijke Heuts-vestiging en dat allemaal om een beetje in de buurt te komen van die vreselijke kutfilm The Fast & The Furious?
Dat is de toekomst van Nederland... behold!

2 kudos 2015-04-06 09:10:46 op Baasopa stopt overvaller
@Kanariedodo: Kijk eens de film Bowling for Columbine van Michael Moore. Een beetje gekleurd, dat wel, maar het toont prachtig aan dat het hebben van wapens leidt tot veel meer geweld. Dan is het middel erger dan de kwaal...

10 kudos 2015-02-24 11:39:26 op Sinds wanneer zijn wij zo dom geworden?
Interessante gedachte hoor. Want stel nu dat niet de aarde draait, maar juist alles er omheen. Einsteins relativiteitstheorie zegt dat twee waarnemers die ten opzichte van elkaar bewegen op basis van hun waarneming nooit kunnen zeggen wie in welke mate en in absolute zin beweegt.
Dan zou de aarde het middelpunt zijn en draait alles daar omheen. Denk daar maar eens over na. Deze schrijver doet dat, maar niet vanuit een raar religieus oogpunt (althans, dat haal ik er niet uit) maar vanuit eigen observatie en dat is een beter begin dan klakkeloos aannemen dat iets zo is. Want dan weet je ook niks zeker.

7 kudos 2015-02-17 18:13:32 op Opening Lidl Hoensbroek Uncut
De Lidl in Hoensbroek... Dat is wel 2x zo zielig.
Wat een kontgat is dat dorp, ongelofelijk. Stikt er van de onrendabelen waardoor het overdag rete druk is bij de Lidl, 's avonds zie je daar niemand.
Hoensbroek, het afvoerputje van Heerl.... Limburg.

-1 kudos 2014-12-26 23:34:47 op Merry Chrismas
Boring. Stel masturberende Chinezen op een schip. What else is new?

75 kudos 2014-12-26 18:35:20 op Het Beste Idee van Dumpert
Haha 6969, wat een briljante uitleg! En die warmte dan, waar komt die vandaan? De wet van behoud van energie, daar zat je bijna goed, maar je verneuqte het toch. Die warmte komt juist van de elektrische energie die in de gloeidraad wordt omgezet in thermische.
Wat je ziet, kan dus niet en er loopt dus ergens een tweetal draden of het geheel wordt inductief voorzien van energie.
Hoe dan ook, met mensen zoals jij gaat alleen de wet op van behoud van ellende.

-7 kudos 2014-12-16 21:50:27 op Alweer een kraanfoutje in de haven
Wat een klapmongool om zo in de buurt te blijven staan en zelfs voor de trekker door te lopen. Voor hetzelfde geld beweegt het hele gevaarte naar voren en ben je zo plat als een tientje. Dan helpt je helm niet meer.
Verder slecht dat de container niet los is gemaakt en dat de machinist het erg laat in de gaten heeft dat er een oplegger onder bungelt.
Kortom: domme fail. En dat dus 2x.

-1 kudos 2014-11-16 13:15:59 op Tractor gaat de bocht door
Een echte vent rijdt op unne Fendt. Of een John Deere, juust wat 'r op stal haet.

-1 kudos 2014-11-16 13:13:12 op Echte wijnkenner proeft goedkope rotzooi
Goede wijn is nog geen bier.

Zo blasé als er wordt gedaan over wijn, zoveel complexer is de smaak van menig bier. Geen pils, maar de echte bieren zoals een St. Bernardus, Cheney, Westvleteren, Duvel, Rodenbach, Cuvée du Chateau... Allemaal gewoon te krijgen bij de slijter voor 1 - 2 euro per fles (Westvleteren dan weer niet), veel smaakvoller dan druivensap en je wordt er knetterzat van als je wilt. Alleen de dag erna geen hoofdpijn, wat je van wijn vaak wel krijgt. Daarnaast heeft bier altijd dezelfde goede kwaliteit, is er een grotere diversiteit en continuïteit dan bij wijn en is het beste veel gemakkelijker te verkrijgen.
Alleen is bier niet chique genoeg, maar dat komt nog wel.

Goede wijn is nog geen bier. Nog lang niet.

-4 kudos 2014-08-26 22:24:52 op Vrouw wordt op haar handicapplek gezet
Parkeren op een gehandicapten parkeerplaats mag niet, maar de definitie van parkeren is bijvoorbeeld niet het stoppen om een pakketje af te geven of iemand te helpen/laten instappen. Dus die kut discussies telkens over mensen die op een gehandicapten parking staan, get your facts straight. Parkeren is pas parkeren als je weg gaat en weg blijft.
En dan nog, er zijn altijd bovenmatig veel van die parkeerplekken en als je dan ziet wat er parkeert: doorgaans mensen waar ik geen handicap aan kan ontdekken die het dichtbij parkeren rechtvaardigt. Dus hoe die aan zo'n kaart komen, is mij een volslagen raadsel. Ik zou ook wel zo'n kaart willen hebben, lekker gemakkelijk.

29 kudos 2014-08-08 19:17:54 op Dumpert Film je Werkplek
@ dr.ir.Brul Boei
Duidelijk te zien dat u er 0,0 kennis van heeft. Deze check wordt namelijk al gedaan voordat het vliegtuig in startpositie wordt gebracht. Piloten vergeten op dit niveau namelijk helemaal NIKS. De beweging die hij maakte was ook duidelijk niet het trimmen maar gewoon zwaaien voor de camera. Of zoals u dat in uw truck waarschijnlijk met uw richtingaanwijzers doet. Ieder z'n vak.

-11 kudos 2014-06-19 19:14:34 op Paas eens een bier
Ik zie in het hele filmpje geen bier. Ik zie wel Budweiser, maar dat is geen bier maar uilenzeik. Net als Heineken, Amstel en Grolsch.

-9 kudos 2014-02-03 19:33:19 op Boze Sporters Compi
Domme mannen met kleine plassertjes die alleen iets van hun eigen sport weten en zodra het lastig wordt kortsluiting in de kleine hersenen krijgen. Je kunt ook naar een kooi met bonobo-aapjes kijken, praktisch dezelfde primaire gedragingen. Alleen weet je dat het bij aapjes functioneel is, bij sporters is het gewoon dommigheid. Beetje omgekeerde Darwin dus.

1 kudos 2014-02-01 13:20:27 op Wanneer GPS uitgeschakeld wordt
Wat een lulverhaal. Een GPS ontvanger is tegenwoordig te maken met een simpele USB TV ontvanger en wat leuke software, die is echt niet geschreven met een beperking.
De werkelijke beperking zit 'm erin dat de positie die een GPS ontvanger uiteindelijk berekent bestaat uit 2 mogelijkheden. De ene positie is onmogelijk omdat die te hoog is (> 20.000km) en de ander is wel mogelijk omdat die enkele kilometers boven of onder zeeniveau is.
Dat komt doordat de positie wordt berekend aan de hand van 3 satellieten. Het snijpunt van de afstandsbollen (denkbeeldig oppervlak, berekend a.h.v. tijdverschil) van 2 satellieten is een cirkel, als er een 3e satelliet bijkomt dan blijven daar 2 punten van over.
En de snelheid is ook logisch, als je te snel gaat dan is je positie zoveel veranderd en zijn de tijdsverschillen zo onbetrouwbaar, dat GPS geen betrouwbare positie meer kan opleveren.
Allemaal fysische en wiskundige beperkingen dus, het is kolder dat chips (die iedereen kon maken...) die beperking zouden hebben. Alleen Selective Availability was er eentje, alweer in de vorige eeuw uitgeschakeld (kan ook weer worden ingeschakeld).
Dus Dumpert, geen dommigheid meer posten he. Eerst even nadenken voordat je flagrante flauwekul erop zet.
U kunt van dit korte college het best aantekeningen maken.

-2 kudos 2014-01-13 19:54:45 op Vrouw met Elmo-muts krijgt OV-rage-aanval
Het hele OV zit vol met debielen, dus ik snap niet wat hier speciaal aan is. Ik zou me zorgen beginnen te maken als zo'n geflipte dodo in een auto ging rijden. De horror.

-6 kudos 2013-12-24 09:38:27 op Sjouke trolt Giel Beelen
Tekenend voor Radio-3: de hele dag maar ouwehoeren en dom doen maar plaatjes draaien ho maar. Begint 's morgen met Pedogiel (die alleen kindjes laat zingen...) en 's middags heb je nog eens die pubers Coen en Sander, die hun kleutertijd nog eens dunnetjes overdoen.
Ik weet, ik kan een andere zender opzetten maar dit soort bagger wordt wel van mijn centen betaald. Dan mag ik er ook wat van zeggen.
De zelfpijperij van Seriuous Request is de kers bovenop de slagroom van zelfbevlekking. Voegt niks toe en ze blijven er weer een jaar over mijmeren. Van mij mag het stoppen.

0 kudos 2013-12-22 20:58:53 op Final Approach
Leuk al die comments van mensen over welk type ze "herkennen". Doorgaans bebaarde vetzakken met een milkshake naast zich die deze toestellen alleen kennen van Microsoft Flight Simulator '99.
Stop nou met net doen alsof je piloot bent, nobody cares.

1 kudos 2013-12-15 09:52:32 op Stukje docu over Jos
En die Jos blijft ook gewoon peuken roken he. Stop daar toch mee, dan heb je en meer lucht en meer geld. Kun je ook weer es een kamertje betalen of een temeijer.

26 kudos 2013-12-15 09:48:26 op Stukje docu over Jos
Die huisbaas geeft hem nog klusjes om zijn verblijf te betalen, terwijl hij al meerdere malen door Jos bedonderd is. Ik vind het nog erg royaal. Als je overigens ziet hoe beide met elkaar omgaan, is duidelijk dat Bob een ruwe bolster is met een blanke pit. Jos mag in z'n handjes wrijven dat hij zo'n huisbaas tegen het lijf is gelopen. Ik had 'm allang op straat geflikkerd en dan zonder pardon he.

5 kudos 2013-11-18 21:05:15 op Man raakt Opel kwijt, 1 dag voor schaapfeest
Jongens met opgeschoren haar met een sigaretje tussen de vingers en een handtasje om, die neem ik sowieso niet serieus. Maar bij dit ventje beginnen mijn handen en voeten te jeuken, zoveel zin heb ik om daar een vol gas op los te gaan. Maar daarvoor ben ik toch te beschaafd.
Sjnelwegpolisjie... Ik zat nog even aan Koefnoen te denken.

0 kudos 2013-11-02 22:48:40 op Vrijdagavond Dansmuziek
Een hoop homosuele kansenjongeren... Dit is vet gesubsidieerd neem ik aan?