Er is een grote backend change geweest en er zijn wat ongebruikte functies uitgeschakeld op DumpStats. Mis je iets of klopt er iets niet? Meld het via de comments!

1,059,918 Kudos 341 Topreaguursels
Reaguursels 24805
Kudos/reaguursel 42.7
1,049,533 Kudos 511 Topreaguursels
Reaguursels 14352
Kudos/reaguursel 73.1
846,211 Kudos 501 Topreaguursels
Reaguursels 8674
Kudos/reaguursel 97.6
# Reaguurder Kudos Top Reaguursels Kudos/reaguursel
4Baba Ali762,1904087.371103.4
5altijd-guus710,97426927.56425.8
6Aldus de Zegsman604,9464232.471244.8
7onbekende-man598,6502508.85667.6
8RodeoRider585,7413986.09796.1
9Zeeuw1867582,6922479.51661.2
10Vrielkip570,1822208.01171.2
11tsjajaja563,36415413.37142.1
12OpperBallenbijter506,01023111.97142.3
13Dwingend_Gordijn453,67422110.27844.1
14bigE451,1761842.702167
15FuckingAwesome443,1592546.13672.2
16Luchtbakker435,00221810.00043.5
17Bertie Wooster432,6161934.60793.9
18zteven423,7641633.517120.5
19Dumpmijmaarlek410,0362106.48463.2
20Dikke Fappert401,7682431.669240.7
21wifikabelverhuur384,0641329.94838.6
22MisterMe374,92320411.43032.8
23wespnaam362,2851473.84294.3
24RenHoek362,124949.01040.2
25lievhebbert351,7191208.55241.1
26Slutty Nurse349,7932183.303105.9
27MyLittleBony335,1981643.85287
28Sok_Vol_Blaffer88334,9001294.31877.6
29Cinemaniak323,6471606.21952
30Public317,4241715.45358.2
31checksor308,5111284.76764.7
32Deesiebel302,4881343.05898.9
33michelloo301,8261454.36869.1
34Magna Carta298,819789.29032.2
35Valreep298,5611524.46166.9
36Dweeziltje295,8041127.64938.7
37End El Darm295,6727014.77120
38Petskast292,00910611.24426
39vreemdluchtje289,9611803.04295.3
40betonschaar287,848917.67837.5
41Dopey101286,3301033.24788.2
42Ral9010274,7231395.40250.9
43CapoDiTuttiCapi272,2391782.653102.6
44Hoyohoyo267,4461921.682159
45Keizer-Sneesar263,296873.31979.3
46S.permaban.K260,2921167.22936
47sjemalle254,267643.71468.5
48Weef250,985843.63069.1
49Ledtherebelight250,385678.79028.5
50Draaideurcrimineel247,746863.87464
51MrLahey242,0281472.72488.9
52Kersopdetaart241,8131462.72788.7
53Boerenlol239,9801294.43854.1
54laatmaarzitten132237,4341143.94960.1
55Maarten30615228,785975.79939.5
56Swingend-Gordijn227,478708.52626.7
57MojoNL225,279764.18753.8
58Peermuil225,1371193.07673.2
59Recht_voor_zijn_raap224,942734.21453.4
60verweerpeer220,4521312.33894.3
61Pipo der Clown216,6401662.41389.8
62Levinio.1216,084825.67838.1
63poahh6320215,7951183.41863.1
64Justevo213,102564.39248.5
65Quest212,7027112.24717.4
66Spuitpoepje212,18387831255.3
67Dee Miller211,1594721.16910
68StuimigWeertje1210,780594.41747.7
69Voassenoar208,415954.08651
70BolimeKurac206,269523.63856.7
71De_Tempelier202,856574.15948.8
72HisDudeness200,0681861.722116.2
73ZuugnTisGenProatpoal198,9851304.29546.3
74Nieuwsanaalist197,8121322.32185.2
75RonJeremysstuntman197,305379.11721.6
76beatsofrain196,667127938209.7
77Xezorra194,892911.294150.6
78ruilverkaveling193,614994.52842.8
79geitenkop192,5441062.33382.5
80TheCone188,712712.25983.5
81Naardorstkomtnadorst187,587951.91098.2
82jan1000000186,7634413.29514
83MethodMan185,415603.97746.6
84rekennietmachine182,649762.66468.6
85FireFox1182,625443.76348.5
86Plakkband182,1241052.80265
87BigBoots182,054673.79248
88SwankyBubbles182,009663.33354.6
89Bo Terham180,93980949190.7
90Triscepsis180,736614.60039.3
91suqmadic179,095662.17082.5
92ikzalhandhaven178,004414.04244
93droeveling177,861685.22934
94Kilimanjaro176,769548.15521.7
95GS410175,462932.25777.7
96Roellie174,686485.09934.3
97Toetsenbordcomplex174,570753.95644.1
98JohnVr6174,053703.81845.6
99jenskemie173,344721.049165.2
100leo de pejo169,965435.53930.7
101Kobe24169,235502.87458.9
102nee.oke168,701902.38270.8
103LaHaine168,3281103.52147.8
104DePlaagGeest168,2861241.357124
105twisternederland167,393692.96756.4
106Maniakje167,370763.02955.3
107Koning één oog165,768555.26231.5
108bladblazer123165,583552.66562.1
109Opco Engering.164,627532.30571.4
110Kameroudste164,041438.00520.5
111Sjoerd_beroerd163,984882.39768.4
112Maistah163,363751.594102.5
113Rustaagh115163,355198.08220.2
114J. Caesar163,253812.68260.9
115Mano73158,582110911174.1
116Elf In Een Dozijn157,447681.97879.6
117Rode Panda156,279406.05625.8
118ponkie154,683771.338115.6
119RaapGaar154,282673.06650.3
120Repostbode152,577762.08873.1
121ikvindhelemaalmooi151,963522.95751.4
122Appeltaart is lekker151,823447.84919.3
123Heldpesk151,7052410.70214.2
124jezusleeftquidbeeft150,121485.48227.4
125Ziekmakert147,277611.48299.4
126Djonnie700145,855112711205.1
127NiCeY144,1643216.7688.6
128Mosie143,668521.95873.4
129Honey Stih141,356651.58889
130Sneeuwvlok141,276571.176120.1
131New140,987363.29042.9
132Flapuidt139,948467.84017.9
133AutoGeak137,66979734187.6
134moha136,434465.33725.6
135Bluebook136,078657.54618
136CeQu135,937981.085125.3
137zoutzuurkanon134,768731.136118.6
138Interpoolbal133,949565.42424.7
139Berend Geil131,529394.14431.7
140DieterDieDietser130,838721.41392.6
141DutchNinja130,737571.66978.3
142robinjoo130,448522.59550.3
143RandyBiel130,010403.05642.5
144Roodborstpauw-II129,90568686189.4
145monkey_boy129,443532.26257.2
146Fluppertje129,395722.76746.8
147wism129,054582.57550.1
148JoopDeSchaapHeffer128,266801.038123.6
149Zeeslot127,457512.30055.4
150lulhaas126,764562.10060.4
151Kameleon4126,351433.65134.6
152TonyDpony126,349584.61327.4
153Klepzeiker51126,312643.15540
154sander3488126,212403.69134.2
155TantalusZwelling125,533502.15758.2
156Kaas de Vies124,982783.81632.8
157shamehair124,301471.62976.3
158Giovanni Henriksen124,29761884140.6
159Mister Sandman124,169442.08259.6
160MechaTrician121,546621.171103.8
161Sbas121,287436.07020
162Kees de Kraker121,263571.35389.6
163Snizzle120,92256998121.2
164Willianus Wortelus120,6528213.9078.7
165Peter_la_Selie120,479294.76325.3
166Oberon14120,425125.18523.2
167prikspeld120,204335.12523.5
168Hangtietsmurfin119,663483.79331.5
169bob de boarder119,035463.73831.8
170DrumPiet118,795463.42834.7
171ikstephan118,162304.72525
172Woelige Wimpie117,726352.79242.2
173Vage_eddie115,786304.07428.4
174datzouzomaarkunnen115,446125.41721.3
175Een Spanjaard115,430331.78664.6
176Ruitn115,182601.76865.1
177ZemmelZemmel114,725402.29450
178beterkomjeniet114,706422.89139.7
179blacksquirrel113,560421.36483.3
180Karamelappel113,388433.88229.2
181erikz.nl113,049303.43732.9
182Bunty170111,585641.12199.5
183Kalsarikannithverdag111,141424.47324.8
1841,2,tja,tja,tja110,683483.33233.2
185GifKikkert110,020471.88758.3
186magneetstrip109,944521.46275.2
187TheEconomist109,849571.032106.4
188Skyronster109,606402.48744.1
189Henkyouverymuch109,600523.56130.8
190Halal gehaktbal108,831279.81111.1
191Blatt_sepper108,464392.26647.9
1922Little2Late108,438492.03653.3
193Bubbelkaas108,315592.72039.8
194Jiet Panssen108,015391.23987.2
195fender06107,859571.51871.1
196ScherpeHaan107,398701.24786.1
197SchijndemocratieNL106,927543.11134.4
198RMteR106,591703.16733.7
199Piet_Piraat106,07844655162
200Sanderiño106,062411.70062.4
201ikpislauwbier105,394741.53968.5
202Handige Harrie105,369392.36944.5
203Ultrafox105,028223.80627.6
204dedo104,676351.39175.3
205ZegMaar104,242351.83256.9
206Jenna!!103,96253808128.7
207LeFox103,767312.63339.4
208rawa103,737466.47116
209Bertdroplul103,735403.42530.3
210Renegader103,657154.39523.6
211wat?!103,546601.52567.9
212YouriMember103,066551.60164.4
213JP8926102,947232.69638.2
214Stefan4880102,777291.14589.8
215mr.C genius102,655205.27919.4
216Poepgebeurd101,618196.15316.5
217Wubster101,605611.34375.7
218Gulpenruiker101,544302.11448
219rambo^2101,538316.40815.8
220LuimigBeertje1101,370291.84954.8
221Jammerweer101,165521.35474.7
222SpaceCow100,80161827121.9
223SilverSpoonCoonH0100,441255.53318.2
224Reanaalguurder100,311681.05695
225Hendriks de sevende99,97939743134.6
226Langelapschwanz99,95855942106.1
227Mizpunt99,877382.64037.8
228ikdenkwat99,876346.08716.4
229Toompie8899,417234.53821.9
230Satria99,149274.45122.3
231Delar98,467132.01448.9
232SnakeDoctor98,246292.80435
233minnenman98,177344.34522.6
234Grasz98,096311.36272
235P_Hoane98,070413.01732.5
236Beckenbauer97,956571.18282.9
237Blankman97,626361.38970.3
238Spruitje196,697291.29774.6
239Turisas96,378392.03947.3
240Quale96,307334.50721.4
241Klamert96,091401.10587
242a4p95,325252.49138.3
243Lucky Suky95,249215.45417.5
244Zwitsalontafel95,014401.37069.4
245SchedelJet94,960502.23342.5
246rondadon94,874511.68256.4
247Prf Barabas94,471232.94632.1
248de Rijnsburger94,12342838112.3
249kabouter prikkeprak93,557331.55160.3
250ZxBiohazardZx93,465372.96931.5
251blonde_teef93,382303.54526.3
252Threesixty93,150153.21129
253Rik080892,656252.59035.8
254ohjoadasaweh92,09439748123.1
255Gexto91,456331.61856.5
256Stijlvollemelk91,284363.11529.3
257red2891,00434840108.3
258Dikr90,697303.75624.1
259jeweettochniet90,410274.50820.1
260Nikstc90,403285.21317.3
261aldus_mijn_moeder90,395341.47261.4
262niet gekke Henkie90,389154.61319.6
263Timmeh..!90,379451.23773.1
264Vonox90,148322.63634.2
265hillieboy89,610511.00988.8
266wesselsAC89,583402.13242
267JeZouMaarZoZijn89,5113994494.8
268Schalehengst89,392401.47460.6
269RigouReus89,2793897891.3
270ans9421799289,070143.91222.8
271Brabeaulander88,776421.18075.2
272Capt. Iglo88,737401.96945.1
273Ruud Gullit922688,733162.81331.5
274Slaatje-Bla88,662263.08228.8
275Boney-S88,562371.62754.4
276Nietvoordekat88,331335.56115.9
277SynthetischBismut88,064421.06382.8
278ouwenegert88,061463.95322.3
279Carramba8688,0565092395.4
280Tammo288,000441.01287
281spiralcommander87,610431.80848.5
282Jan de Hoop87,517242.25038.9
283Wakefullestaff87,240212.64932.9
284Dhr. M.A.R. Ginaal87,102411.89845.9
285Mankemaki87,035611.04483.4
286DaRudeboy86,883343.15927.5
287pretpilaar86,864223.24826.7
288fappie7886,770531.20572
289Hamlet86,710381.25269.3
290Simon de Danser86,6885598088.5
291Breesident86,681361.32965.2
292Bernd Warum86,587411.88645.9
293DeTeenDerWijzen86,47187446193.9
294monomom86,43962481179.7
295je-suis-barteljaap86,215211.32864.9
296Iftert86,021291.67951.2
297Klapdoos85,943203.58124
298moraalsoldaat85,8895093092.4
299boner xl85,774174.33519.8
300Hennybal85,49152827103.4
301Deviant85,290121.96543.4
302misterion85,197381.30065.5
303Vwiend84,742322.55433.2
304Adversus84,313631.78147.3
305Kim Tuik83,608152.96628.2
306Fred_de_Beffert81,931451.30262.9
307Half_Sole81,833291.76546.4
308Broek der Broeken81,674203.01927.1
309Moskovies81,58639696117.2
310Von Rutch81,4503384696.3
311Meeroever81,205241.81844.7
312BerrieBolwerk81,117291.41457.4
313Overdriver81,097113.54822.9
314Roel4580,318272.53431.7
315IkGaStuk80,145371.01379.1
316InDeRij79,797351.42356.1
317perfectebuur79,685241.52452.3
318borrelnoot79,575281.43655.4
319h e i s e n b e r g79,544293.11525.5
320roodborstpauw78,93035576137
321HenkieAlfred78,821221.89641.6
322meesbeest78,728266.58712
323Clay Regazzoni78,665351.18466.4
324bruinesjaak78,581192.40432.7
325dikke aft78,235251.46153.5
326ChefKef78,152411.24462.8
327bart3000078,1274098979
328prosperous2k1178,111372.75128.4
329Vochtigbillendoekje78,041123.13324.9
330dannylimbo77,625212.13736.3
331Dontmentionthewar77,515292.19335.3
332he ayerse77,466287.8989.8
333Chesterr77,338331.37456.3
334Bottemans77,330291.14367.7
335JivJiv2176,6612285989.2
336UfoPiloot75,547331.52249.6
337Bruinkontwater75,513501.01574.4
338The-Master75,073293.12324
339Fravec75,036231.35855.3
340Polypanaal74,948271.30957.3
341Arijane74,773151.44951.6
342PouYorn74,54949440169.4
343Lullenkop74,3174496077.4
344ErHangIetsAanJeNeus74,300291.10667.2
345dumphertreaguurder74,225222.13734.7
346Zjwikhoofd74,165141.25259.2
347KleineBami73,4144575697.1
348gnapgnap73,3873795676.8
349J.R.Oppenheimer73,303211.54947.3
350De Veerboot73,233174.69315.6
351Greenhorn72,740271.85239.3
352pity_the_fool72,621331.11465.2
353Amazone972,580143.42421.2
354Ptjeee72,567341.66243.7
355Tartaros72,514231.17361.8
356Harry_Wubbe72,256161.67443.2
357easy-jet72,176272.97924.2
358CrunchyNapkin72,1243887582.4
359Maartinoo71,97039297242.3
360Harry_McBalls71,817271.73041.5
361dehardstyler71,715191.86038.6
362Nonkel Frituur71,586242.09334.2
363BeredenPlisie71,517253.00223.8
364Lazemalulle71,3683486582.5
365ruben2534571,074301.75340.5
366giggity70,923346.15511.5
367artijn70,889253.33021.3
368DrieQuarter70,49831451156.3
3693xnix70,182321.76939.7
370Ten Einde Raad70,097222.27830.8
371De_buurman_van69,747351.26355.2
372Click69,7234078988.4
373Amstel69,501224.39415.8
374besthmen69,443251.22656.6
375bmxje68,874261.87036.8
376Qtje68,737371.39049.5
377LaPetite68,543231.01267.7
378BoerkaLover68,526391.48046.3
379Hoppa_hop68,5013590875.4
380Pas268,434303.17621.5
381Reconquistador68,192271.41148.3
382nudletje68,180341.88136.2
383Uhoortnogvanons67,572196.02911.2
384Inbrekerswerktuig67,568191.97134.3
385BeterRverlies67,32331378178.1
386Vorco9067,23424650103.4
387Labiel66,850242.00033.4
388De-dikke-anti66,8324276387.6
389L. Hannes66,645251.44946
390dezeookalbezet66,509225.29012.6
391Gele-Eend66,498261.68639.4
392Hetlievemeisje66,47632.97022.4
393was_geweest66,373233.09921.4
394Reaguuurbuuur66,324221.94534.1
395Ar01066,297171.41147
396Alwetend Orakel66,17234492134.5
397DrPrepper66,0752186776.2
398Skyline65,928122.95122.3
399Ziek-Maker65,7853386875.8
400Stuntman_zonder_Ron65,729152.53525.9
401erkomenanderetijden65,700291.51643.3
402Kapitein Stijlvol65,563192.65024.7
403joostman65,50133457143.3
404vloterboot65,379152.26128.9
405DaarZitWelWatInJa65,344102.13630.6
406omgwtflol65,19631459142
407Absolutely Fapulous65,07030532122.3
408Miimimi64,873371.89134.3
409-Wertos-64,841122.15330.1
410worstkaas64,769192.57425.2
411Ernst Haft64,7233091570.7
412Grijpgraag&deStier64,463222.73923.5
413DeTeenVanMarleen64,42029388166
414Croissant64,263223.06621
415justtheblues63,699182.16629.4
416probeersol63,646113.68917.3
417Divenire63,4423365596.9
418Reaguurdstert63,430261.46743.2
419floho63,3894077481.9
420FitzChevalric63,385191.33347.6
421Vanzelfsprekend63,260251.08358.4
422Tinus_kapotjeplof63,135153.16220
423ViezeFur62,94834285220.9
424allah snackbar62,943102.84422.1
425Eski62,752181.66737.6
426Keeser62,5271572486.4
427GeyleBladTeef62,371371.26749.2
428bedwetertje62,211151.81034.4
429magnietland62,065193.43218.1
430gaat niemand wat aan61,7891497363.5
431MyCatIsDoingThis61,481155.71910.8
432BacoDenn61,445121.40943.6
433uitlaatklepje61,394231.37444.7
434Francis Urquhart61,049301.20150.8
435TwentscheDroge61,0381895763.8
436Daanielll60,981192.36125.8
437Peking_Duck_Pancake60,8463978277.8
438GraafSteno60,840202.92120.8
439GuusFlater60,776142.50124.3
440NeukenDoeJeZo60,51416405149.4
441F.I.S.K.60,44625560107.9
442Floris Stempel60,152141.42042.4
443jan_klit60,109113.64916.5
444kruipnegert60,048402.17527.6
445piemelpasta59,98735564106.4
446Gezwam59,925323.62616.5
447Zolderkamervragen59,86667.9977.5
448redthehaghue59,781124.25214.1
449StevenQ59,767104.16714.3
450Balletje Mayo59,691135.02411.9
451KrentjeBrei59,669242.30225.9
452JackOfAllTrades59,529122.28926
453BaviaanBanaan59,5082970884.1
454MegaMagnetron59,4853463294.1
455Bram Stinkzwam59,254211.36543.4
456flame_me59,209152.88920.5
457zusje v Christina58,753145.83710.1
458keeperofthefaith58,74034541108.6
459krabbegat58,679251.65135.5
460Cheasyrider58,565131.78532.8
461BankierMoen58,506223.72415.7
462stijnnn58,500181.19349
463John McClane58,338222.31425.2
464TheSailor58,137201.00857.7
465ZwerendeTeen258,121182.46723.6
466ThaBoss2158,07831341170.3
467frickY58,039183.55016.3
468Futloos57,859174.18013.8
469JohnAlblas57,83227505114.5
470Krokantje57,8143270182.5
471Apodyopsist57,757162.26125.5
472Miss_Clitoris57,68528560103
473Bruns57,492134.00114.4
474LangeNeus5157,38824536107.1
475MrMex57,379261.05954.2
476trieste_bedoeling57,2932982369.6
477dumperitus57,115123.55516.1
478BennieVanGister56,8773075175.7
479michel12256,862221.16348.9
48068Charger56,6942187065.2
481KarelMartel73256,41472.04027.7
482ReaguurderTwaalf56,399131.74432.3
483Danny497156,325111.25744.8
484Herman_de_scherman56,173351.17747.7
485boerenkoolstamppot1956,1363976373.6
486putdeksels56,1042888363.5
487Willibrord_Frequin56,0943170279.9
488Jeuk aan me broek56,046321.57335.6
489GoedenMorgenDezeMorg56,013131.33242.1
490Adrie 8055,956171.37640.7
491Kontiedanhe55,944302.01227.8
492Vogelnest55,883123.05318.3
493zojammerdit55,880161.99728
494sjonnetjedeer55,70128488114.1
495danster55,6982683666.6
496DoorgesnovenDirk55,673131.27843.6
497de bartsmitridder55,648201.47537.7
498SuqMadiq55,549241.91229.1
499komsnel55,455151.91129
500Debombdiggity55,403162.11526.2